K-3 Class Lists and Meet Your Teacher Sign-up

K-3 Meet Your Teacher

Please click HERE to sign up for an appointment time on Monday, August 24th to meet your child’s teacher and drop off school supplies!  

 

 

 

K-3 Campus Class Lists 2020-2021

Mrs. Cheri Hayden – KA (Kindergarten Transition)
Lila Adams
Jackson Brant
Cora Brasher
Charlotte Conkright
Jack Dant
Parker Ebelhar
Coy Flowers
Emma Hagan
Clark Hall
Mallory Henry
Anthony Lian
Lilly Martin
Samuel McPherson
Cole Merritt
Ajournee Swanagan
Abbie Thomas
Elijah Wallace
Sarah Williams

Mrs. Lyndsi Ebelhar – KB
Crawford Aull
Freddie Coomes
Morgan Flynn
Wynn Ford
Lucas Freels
June Harrington
Madeline Harris
Jaxon Hayden
Emma Lucas
Levi Marks
Lilly McCormack
Briley McDaniel
Colt McFadden
Noah Payne
Max Phister
Josie Smith
Greyson Thomas
William Thomas
Veda Thompson

Mrs. Andra Montgomery – KC
Kapri Coots
Jacob Duncan
Jude Ewing
Zoey Foster
Norah Greenwell
Alexis Hardy
Tinsley Ison
Jayden Johnson
Paxton LaHugh
Christina Leing
Susanna Meh
Owen O’Bryan
Rosie O’Nan
Garrison Payne
Fran Cisco Reh
Harrison Seaton
Hudson Seaton
Madison Underwood

Mrs. Nancy Neal – KD
Keelie Basham
Railynn Blandford
Josie Bullington
Tucker Castlen
Preston Clark
Scarlett Cissell
Chloe Johnston
Luke Kauffeld
Molly Knott
Jayce Moss
Henry Osowicz
Hank Popham
Maitlin Puckett
Easton Riney
Claire Settles
Paisley Short
Xavier Short
Cassidy Wilks
Liam Wimsatt

KE – Mrs. Amy Hartz
Isabelle Blandford
Atticus Brown
Addie Calhoun
Henry Clary
Evelyn Cox
Cara Downing
Sebastian Edelen
Henry Evans
Will Hagan
Karmen Hudson
Brylee Hutchison
Everett Jones
Braxton McCarter
Lulu McCrary
Jeremiah Pogue
Haylee Santos-Gonzalez
Konner Sorrels
Parker Weis

K/1 – Mrs. Tina Edge
Everly Bean
Ellie Benson
Christopher Blandford
Grant Blandford
Abigail Crisp
Owen Davis
Dalis Glenn
Sophia Hurm
Sammy Krampe
Eloise Logsdon
Kennedy Mills
Kendan Minton
Ramsey Murphy
Isaac Payne
Nolan Rogers
Luke Schendel
Layla Spier
Lucas Wenmoth

1A – Mrs. Lauren Coomes
Sophia Boling
Frank Carrico
Emma Cecil
Grace Cernius
Allison Clark
Jackson Clark
Westyn Dickens
Sutton Ford
Vincent Greenwell
Nora Hundley
Wes Kroeger
Laney Latanzio
Mallory Morris
Morgan Pride
Creek Simon
Lucy Taylor
George Thompson
Grayson Watkins
Mykiah Whittaker

1B – Mrs. Diane Fulkerson
Jase Bullington
Caroline Castlen
Chaney Estes
Collins Hancock
John Michael Harrington
Gracie Hudson
Lucy Latham
Reese Leach
Bruce McCrary
Beau McKinley
Raylin Mischel
Cooper Moser
Callie Jo O’Nan
James Pheh
Emma Claire Stewart
Jossie Stiff
Jack Thompson
Connor Thomson

1C – Mrs. Emily Sloan
Jack Acquisto
Francis Aung
Carter Best
Alaina Blondin
Callie Buskill
Ruby Coomes
Brayden Dominick
Lillian Evans
Katie Beth Fulkerson
Addy Hayden
Scarlett Kamuf
Drew Keller
Catherine Mayfield
Francis Nang
Delaney Quinn
Evie Settles
Corbin Sims
Myles Sturgeon

1D – Mrs. Nicole Melton
Emma Anderson
Elly Arnold
John Thomas Blair
Lincoln Bodne
Maria Brauer
Piper Daugherty
Caroline Ebelhar
Claire Flory
Levi Hagan
Elsie Hayden
Jessie Hayden
Aaron Higdon
Wynnie Isenbarger
Eli Murphy
Myles Murphy
Jack O’Herron
Piper Rashidian
Sutton Roberts
Pius Zborowski

2A – Mrs. Pam Riley
Lyla Arnold
Sutton Bean
Gia Boling
Parker Boone
Landon Burden
Ava Calvin
McKinnley Coomes
Owen Cooper
Will Hayden
Carter Johnson
Isabella Krampe
Tommy Madej
Charlotte Martin
Jack Moore
Emma Morris
Shelby Pagan
Emma Kate Parsley
Hazel Poole
Audrey Reardon
Spencer Roberts
Watson Underwood

2B – Mrs. Krystal Flowers
Ashlyn Baird
Elsie Baker
Maddy Blondin
Hallie Boarman
Mason Cecil
James Conkright
Grant Cooper
Elliot Cox
Adalyn Crisp
Evan Flaherty
Kate Hamilton
Elsie Hancock
Camille Hayden
Hattie Henry
Max Kauffeld
Layla Lawson
Gabe Melton
Emery Rice
Mazden Settles
Zeke Stewart
Mary Ruth Thompson

2C – Sr. Stephany Nelson
Vivian Cecil
Evelyn Chelstrom
Owen Crabtree
Lily Denton
Addyson Ebelhar
Bryleigh Hagan
Hudson Hardesty
Jack Hughes
Abram Kanipe
Bennett Kuegel
Addy Mayfield
Kate McCarthy
Jax Meade
Carley Millay
Chloe Millay
Ava Mudd
Breandan Murphy
Aryana Seaton
Collin Voyles
Nathanael Weafer
Caroline Wood

2D – Mrs. Kelsey Scott
Parker Baldwin
Emmi Buck
Camille Chino
Adam Congleton
John Thomas Coomes
Alexis Cunningham
Preston Deno
Adam Garvin
Kathryn Grant
Clarkson Hagan
Brystal Hudson
Lucy Jenkins
Addie Kate Keller
Catie Ruth Miles
Avery Mills
Luke Murphy
Sam Osborne
Agnes Pinkston
Layla Robertson
Anna Thompson

3A – Mrs. Stephanie Millay
Maddie Alvey
Brooklyn Anderson
Henry Best
Sadie Blair
Jaxson Boling
Ellie Burshears
Kayson Hagan
Benjamin Isbill
Beau Isenbarger
Mallory Keller
Patrick Knott
Elliet Kroeger
Lake McDuffee
Landon Powers
Adam Schartung
Gwen Settles
Anderson Toler
Sofia Wimsatt

3B – Ms. Monica Krampe
Maggie Belcher
Emma Kate Clancy
Mason Clark
Ivan Finley
Sophia Ford
Kami Fulkerson
Marissa Grant
Vera Hayden
C.J. Libs
Nick Lisby
Luke Masterson
Elly Murphy
Nolan Murphy
Duncan Owens
Otto Scholl
Beau Sims
Harper Sutter
Mary Grace Thomas

3C – Ms. Vanessa Calvin
Justin Blandford
Teddy Brauer
Phoebe Brown
Leo Frazier
Henry Haines
Ollie Haines
Abbi Hayden
Millie Hayden
Grayson Kamuf
Carson Lanham
Catherine McCarthy
Ree Meh
Braylon Morris
Edie Murphy
Scarlett Ray
Jaylin Russ
Owen Shelton
Bobby Thompson

3D – Ms. Rachel Krampe
Ashton Aud
Carley Brey
Parker Calitri
Hudson Downing
Cooper Ebelhar
Isabel Eckman
Darby Law
Kearney Leonard
Tyler Logsdon
Avery Millay
Gabi Moyers
Stella Osowicz
Isaac Phelps
Landen Quinn
Karson Render
Ava Rice
Dawson Settles
Bradley Wallace

3E – Mr. Jeff Arnold
Preston Calitri
Victor Cernius
Molly Fiorella
Peyton Goodwin
Izzy Hiland
Colton Huff
Khamari Johnson
Zoe Layson
Cal Murphy
Olivia Offill
Tucker Oller
Hallie Phelps
Charleigh Rutman
Zoe Smith
Charlie Stephen
Nora Thompson
Eli Wilson
Mick Zoglmann